معرفی آریا گستر

گروه صنعتی آریا در سال 1370 فعالیت خود را در زمینه ماشین سازی و دستگاه های تزریق پلاستیک و پرس های ضربه ای و هیدرولیک با نام ماشین سازی آریا آغاز نمود.
در طی سالها فعالیت در این زمینه تعداد انبوهی دستگاه تزریق پلاستیک با برند آریا تولید و به بازار دستگاههای تزریق پلاستیک پیوست,از جمله دستگاههای تزریق غربی همچون برندهای JSW ,HUSKY ,KRUSS ,ENGEL ,NISSEI,NETSTAL و  ....که در کارخانه آریا ماشین,توسط دانش فنی این مجموعه بازسازی و تعمیر گردیده و با بالاترین کیفیت به خطوط تولید پلاستیک ایران پیوستند و هم اکنون نیز در حال کارمی باشند.
هم اکنون نیز گروه صنعتی آریا در مجموعه ماشین سازی خود (آریا ماشین)ارایه دهنده دستگاههای ثزریق بسیار با کیفیت با همکاری شرکای  خارجی خود همچون شرکتDungshing کره و Cosmos چین , می باشد.
در سال 1384 یک واحد جدید تولیدی جهت تولید انواع پریفورم ,به نام آریا گستر در مجموعه آریا شروع به کار نمود, در سال 1390 نیز یک واحد جدید دیگر تولید پریفورم در دست راه اندازی میباشد که ظرفیت تولیدی پریفورم این شرکت را به بالای یک میلیون پریفورم
و درب بطری در روز میرساندو هم اکنون  این شرکت یکی از بهترین و بزرگترین تولید کنندگان پریفورم با تنوع بسیار در کشور میباشد .
با توجه به تجارب 20 ساله ماشین سازی و واردات دستگاههای تزریق و قالبهای پلاستیک و با استفاده از تجربیات چندین ساله شرکت آریا گستر در زمینه تولید  پریفورم ,  این مجموعه آماده هرگونه مشاوره و خدمات در زمینهای  خرید, نصب ,راه اندازی و یا تولید برای  شرکتهای داخلی و خارجی منطقه میباشد .
 مشارکت در تولید نیزاز اولویتهای این مجموعه محسوب میگردد.